Praktyki i wolontariat

Współpracujemy ze studentami, doktorantami oraz ekspertami i pasjonatami stosunków międzynarodowych. Naszych współpracowników cenimy za specjalistyczną ekspertyzę, która znajduje odzwierciedlenie w publikacjach  oraz na Blogu CIM.

W zależności od aktualnie realizowanych projektów rekrutujemy studentów na praktyki studenckie. Praktyki mają charakter indywidualny, czasowy (od 4 do 8 tygodni) oraz przeznaczone są dla studentów o wysokim poziomie samoorganizacji.

Z uwagi na charakter proponowanych przez nas praktyk, do współpracy zachęcamy przede wszystkim studentów studiów magisterskich (ewentualnie studentów III roku studiów licencjackich) lub absolwentów, którzy mają już doświadczenie w pisaniu i redagowaniu prac zarówno naukowych, jak i tekstów publicystycznych. Jeśli interesuje Cię publikowanie w gronie ekspertów i współpracowników CIM, zachęcamy do przesłania nam próbki Twoich wcześniejszych prac. Ważna jest dla nas również znajomość co najmniej jednego języka obcego w stopniu umożliwiającym korzystanie z zagranicznych źródeł naukowych i prasy.

Szczegółowe informacje : kontakt@centruminicjatyw.org