Spotkanie z Dr. Trzeciakiem: Personal Branding and Public Image

605
Centrum Inicjatyw Międzynarodowych, Szkoła Główna Handlowa oraz German Marshall Fund of the United States zapraszają na spotkanie Personal Branding and Public Image, ktore odbedzie sie 5 kwietnia 2017 r. o godz. 19:00 w SGH, Al. Niepodległości 128, Budynek C, Aula I .
Profesjonalizm, wiedza oraz umiejętności powinny stanowić fundament Twojej kariery. Czasem jednak warto odpowiednio „sprzedać” siebie i swoje pomysły potencjalnym pracodawcom, inwestorom czy klientom. Większość ludzi ma trudności z projektowaniem swojego wizerunku i marki osobistej. Jak wyróżnić się z tłumu? Jak stworzyć przekonujący zawodowy portret własnej osoby? I jak zaprezentować siebie w atrakcyjny sposób?
Rad jak pracować nad własną marką udzieli nam ekspert od personal brandingu i wizerunku publicznego Dr. Sergiusz Trzeciak.
Dr. Trzeciak jest wieloletnim trenerem i konsultantem politycznym z międzynarodowym doświadczeniem. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UAM oraz Wydziału Prawa Uniwersytetu Środkowoeuropejskiego w Budapeszcie. Stypendysta British Council w St. Antony’s College na Uniwersytecie w Oxfordzie. Posiada doktorat na Wydziale Stosunków Międzynarodowych London School of Economics. Jest absolwentem oraz wykładowcą Szkoły Liderów a także wykładowcą personal brandingu Executive MBA i DBA PAN.

Zapraszamy!