Zarząd

K.Czupa_2017

Prezes

Katarzyna Czupa  – pracuje jako młodszy analityk w Analizach Online, gdzie zajmuje się analizą rynku funduszy inwestycyjnych. W okresie od kwietnia do listopada 2016 r. pracowała na stanowisku młodszego analityka w Domu Maklerskim Banku Zachodniego WBK, gdzie była odpowiedzialna za analizy rynkowe oraz wycenę spółek (specjalizacja: banki). Jest również ekspertem CIM ds. Bliskiego Wschodu oraz koordynatorem projektu „Let’s talk about Islamic finance”. W okresie od stycznia 2014 r. do kwietnia 2016 r. pracowała w CASE – Centrum Analiz Społeczno Ekonomicznych na stanowisku koordynatora ds. projektów oraz asystenta naukowego.  Absolwentka stosunków międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego. W 2013 roku otrzymała stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia naukowe.

Grzegorz Gogowski – Doktorant na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW. Absolwent kierunku europeistyka (2011) oraz Podyplomowych Studiów Bezpieczeństwa Wewnętrznego (2012). Laureat wyróżnienia w Konkursie Collegium Civitas im. prof. Roberta Mroziewicza na najlepszą pracę magisterską i doktorską w zakresie stosunków międzynarodowych i dyplomacji, za pracę pt. Polityka bezpieczeństwa Wielkiej Brytanii po zimnej wojnie (2011).

G.Gogowski

Wiceprezes

Sekretarz

M.Romanowski

Michał Romanowski – Pracownik warszawskiego biura German Marshall Fund of the United States od 2011 roku. Jego zainteresowania badawcze koncentrują się wokół Europy Wschodniej, Rosji oraz Azji Centralnej. Publikował m.in. w The Diplomat, Rzeczpospolitej, New Eastern Europe, Global Asia and Visegrad Insight. Jestem członkiem Pacific Forum CSIS Young Leaders Program. Studiował nauki polityczne i socjologię na Uniwersytecie Warszawskim. Posługuje się biegle angielskim i rosyjskim.

Kontakt: kontakt@centruminicjatyw.org


Komisja Rewizyjna

Członkowie: Karolina Libront, Paulina Wojciechowska, Anna Walkowiak