Let’s talk about Islamic finance!

3092

logo_islamic20 listopada na terenie kampusu Uniwersytetu Warszawskiego odbyła się konferencja ‘Islamic finance. A new solution for entrepreneurs and investors?’ zorganizowana przez Centrum Inicjatyw Międzynarodowych we współpracy z Notabene i Forum Młodych Dyplomatów. Wydarzenie patronatem objęły CASE, Krajowa Izba Gospodarcza i portal debaty.org.pl.

islamic_plakat20 listopada na terenie kampusu Uniwersytetu Warszawskiego odbyła się konferencja ‘Islamic finance. A new solution for entrepreneurs and investors?’ zorganizowana przez Centrum Inicjatyw Międzynarodowych we współpracy z Notabene i Forum Młodych Dyplomatów. Wydarzenie patronatem objęły CASE, Krajowa Izba Gospodarcza i portal debaty.org.pl.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową relacją z konferencji, dostępną na naszym blogu oraz ze zdjęciami dostępnymi na profilu FB patrona konferencji.

Wszystkim zainteresowanym tematem finansów muzułmańskich polecamy też serię artykułów ‚Let’s talk about Islamic Finance’, która ukazała się na naszym blogu oraz audycje radiowe, w których Katarzyna Czupa rozmawiała o specyfice i zaletach muzułmańskiej bankowości:

finanse_zdjecie