ANALIZY CIM: CALL FOR PAPERS!

1013

Centrum Inicjatyw Międzynarodowych (CIM) otwiera nabór artykułów naukowych do dziesiątego numeru kwartalnika Stowarzyszenia „Biuletyn Analizy CIM”.

Zapraszamy młodych naukowców, absolwentów kierunków społecznych oraz studentów II i III stopnia, do przesyłania zgłoszeń na adres: analizy@centruminicjatyw.org do 15 marca 2017 r.

Tematyka Biuletynu dotyczy szeroko pojętych stosunków międzynarodowych, jak również spraw wewnętrznych państw innych niż Polska. Relacje między państwami, bezpieczeństwo międzynarodowe, dyplomacja, wybory parlamentarne i prezydenckie, organizacje międzynarodowe oraz gospodarka – to tylko przykłady obszarów z Państwa tekstów, którymi jesteśmy zainteresowani.

Prawidłowo przesłane zgłoszenie powinno zawierać:

  • Abstrakt w języku polskim lub angielskim (od 800 do 1000 znaków) zawierający temat oraz podstawowe tezy planowanego artykułu
  • Krótki biogram autora (w języku ang i polskim)
  • 2 teksty lub odnośniki do tekstów autora dostępnych on-line (referat, analiza, esej) w języku polskim/angielskim, które zostały dotychczas opublikowane, a które poświęcone są tematyce zbliżonej do Biuletynu CIM (nie dotyczy osób, które publikowały już swoje teksty w Biuletynie).

Abstrakty oraz same teksty mogą być przesyłane zarówno w języku polskim jak i angielskim. Jedne i drugie powinny być zapisane w formacie doc/docx wg wzoru:

Abstrakty:  Abstrakt_Imię_Nazwisko_tytuł artykułu

Teksty: Imię_Nazwisko_tytuł artykułu


 wykrzyknikwykrzyknikZachęcamy do zapoznania się ze standardami redakcyjnymi oraz z przydatnymi wskazówkami na temat tego, jak napisać dobry tekst analityczny.

 


Planowany termin wydania dziesiątego numeru „Biuletynu Analiz CIM” to czerwiec 2017r.

W razie pytań prosimy o kontakt na adres analizy@centruminicjatyw.org

ZAPRASZAMY DO NADSYŁANIA ZGŁOSZEŃ!

 

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?